Loading

Taşınma

AKKOZA EVLERİ TAŞINMA REHBERİ

  1. Siteye/Siteden taşınacak daire sahiplerinin taşınmayı gerçekleştirmeden en az 3 gün önce AKKOZA EVLERİ Site Yönetimine bilgi vermesi gerekmektedir.
  2. Taşınma gerçekleşmeden önce dairenin varsa aidat ve su borcu eski kat maliki tarafından ödenmesi sağlanır. Taşınan kiracı ise dairenin sahibi ile görüşerek ödenmesini sağlar. Aidat ve su borcu varken site dışına taşınma yapılamaz.
  3. Siteye 09.30 ile 18.00 saatleri dışında ve Pazar günleri taşınma yapılamaz. Pazar günü mecburen taşınma gerçekleştirecek olan daire sahiplerinin Yönetim Kurulu İzni almaları gerekmektedir.
  4. Taşınma sırasında sadece yük asansörünün kullanılması ve mutlaka asansörlere zarar vermeyecek şekilde kabin içinin mukavim bir malzeme ile kaplanması gerekmektedirTaşınma sırasında asansörde oluşabilecek herhangi bir kırılma ve sürtmeden dolayı zarar taşınan tarafından tazmin edilir.
  5. Taşınma gerçekleşmeden önce taşınma tutanağının güvenlik personeli,ikamet edecek daire sahibi ve taşınmayı gerçekleştiren firma tarafından ortak alan kontrolü yapılarak imzalanması gerekmektedir. Bu tutanak imzalandıktan sonra taşınma sırasında ortak alanlarda oluşacak zarar ve ziyandan daire sahibi sorumludur.